Volná pracovní místa

Jste připraveni odolávat celý den vůni čerstvého pečiva? Chcete, aby vznikalo právě vašima rukama, či máte chuť jej prodávat? Podívejte se na některou z našich nabídek, a pokud tam v tuhle chvíli pro sebe nic nevidíte, nevadí. Napište nám i tak, třeba něco vymyslíme!


Pracovník/pracovnice expedice

Pomozte nám naše produkty dostat do světa! Do týmu v Kloboukách u Brna hledáme další kolegy a kolegyně na pozici pracovník/pracovnice expedice. Je to snadná práce ve směně od 15 do 23 hodin, nebo od 3 do 11 hodin podle toho, která vám bude vyhovovat. Samozřejmostí je férové jednání, zvýhodněné nákupy pečiva a super kolektiv.

Zní to jako práce přesně pro vás? Pošlete nám svůj životopis na personalni@pekarstvikrizak.cz.

Pracovník/pracovnice výroby

K výrobě poctivého pečiva patří správně vytopená pec a hlavně šikovné ruce. A zrovna jedny takové by se nám do Klobouk u Brna hodily! Předchozí zkušenosti s obdobnou pozicí nejsou potřeba. Rádi vás do tajů pekařského řemesla zasvětíme. Nabízíme možnost volby směn, super kolektiv a zvýhodněné nákupy pečiva.

Máte zájem? Ozvěte se na personalni@pekarstvikrizak.cz a třeba si plácneme!

Obchodní zástupce pro rakouský trh

Naše pekařství roste závratnou rychlostí a právě nyní hledáme někoho, kdo nám tohle tempo pomůže zajet a udržet i v Rakousku! Podmínkou je znalost německého jazyka na dobré komunikativní úrovni. A protože se budete pohybovat především v terénu, neobejdete se bez řidičského průkazu skupiny B. Samozřejmostí je služební auto, notebook i mobil, 3 sick days a sleva na pečivo.

Jdete do toho s námi? Svůj životopis prosím zašlete na personalni@pekarstvikrizak.cz.

Powered by CouchCMS