Zapojte nás, když se u vás něco peče!

Zadělejte si na dobré vztahy s lidmi a buďte skvělými hostiteli. Překvapte dárkem, který potěší nejen nápadem, ale i chutí.

Domácí pečivo jako pohoštění i dárek

Ciabatta

Zvolíte-li pečivo jako pozornost či odměnu, určitě mu obdarovaní přijdou na chuť. Upečeme téměř cokoli, co vás napadne – můžete čerpat nápady například z vaší činnosti, oboru či firemního loga.

Potřebujete upéct pečivo pro zvláštní příležitost či vám chybí dodavatel přesně takového druhu, který si představujete? Ozvěte se nám – naše bohaté zkušenosti a ochota zvládnout vše, co pekařské řemeslo dokáže, jsou vám plně k službám.

Domácí cateringové pečivo – rozdíl mezi dobrým a skvělým

Okáčky

Ať už jste cateringová firma nebo pořadatel společenské či kulturní události, je pro vás důležitý výsledný zážitek hostů. Zvolte jakýkoli styl či téma, najdeme pro něj vhodný recept a připravíme pečivo v různých chutí, velikostí či tvarů. Neváhejte se na nás obrátit, i pokud chystáte rodinnou oslavu – jsme vstřícní všem zakázkám a naše pečivo už bylo hostem na nejedné svatbě.

doodle-workshop

Spoluprací s námi podpoříte chráněnou dílnu

Na výrobě pečiva se podílejí také naši zaměstnanci se zdravotním postižením, kteří pracují v chráněné dílně. Podpoříte tak jejich pracovní uplatnění a můžete zde také uplatnit náhradní plnění zákonné povinnosti zaměstnávat osoby s hendikepem.

Nechte nám své starosti „kdo to vymyslí a zařídí“

Poradíme vám s nápady, jaký dárek či pohoštění vybrat a zajistíme, aby se pečivo dostalo čerstvé až na stůl. Chcete vědět, jestli to či ono zvládneme, umíme a uděláme?

Ozvěte se nám, uděláme vše pro to, abychom vám vyhověli

Anna Křižáková
+420 602 602 973
anicka@pekarstvikrizak.cz