Rozumíme dobrým burgerům

Burgery či bunsky nás naučili dělat samotní naši zákazníci – do svých restaurací a bister hledali pečivo, které z klasiky rychlého občerstvení udělá gastronomický zážitek. Jejich nároky nás přiměly zkoušet receptury a postupy, až dokud jsme od nich neslyšeli, že je výsledek výborný.

Přejít do e-shopu

Pochopili jsme, že s dokonalým receptem si nevystačíme. Svět burgerů je natolik bohatý, že jsme museli vytvořit hned spoustu druhů a stali se tak výrobcem s jejich nejširším sortimentem u nás. Naše bunsky se od sebe liší chutí i tvarem, jedno ale mají společné – každá je ručně hnětená a suroviny vybíráme pokud možno doma na Moravě.

Martin Křižák


* Burgerovým houskám říkáme bunsky. To proto, že burger znáte jako hotový pokrm včetně náplně a houska zase označuje jiný druh pečiva. Bunska vychází z anglického bun a může být slaná i nasládlá.

Široký sortiment druhů

Široký sortiment druhů

Vyberte si ze sortimentu až 50 druhů bunsek a hot dogů od chuťově neutrálních až po nasládlé, s různými druhy posypů a barev.

Bunsky na míru

Bunsky na míru

Potřebujete do pečiva dostat speciální barvu, chuť, či vůni a nechat si burgery vytvořit speciálně pro svůj podnik? Nebudete první – řada úspěšných a známých podniků si své typické burgery nechává péci u nás a vyrábíme je v této podobě exkluzivně pro ně. Přečtěte si recenze vybraných burgeráren

Speciální balení

Bez pocitu hladu

Věnovali jsme spoustu času vývoji a díky technice balení v ochranné atmosféře bunsky déle vydrží. Nyní balíme bunsky po čtyřech a devíti kusech.

Pečeme pro gastro podniky

Přejít do e-shopu

kompletní nabídka bunsek v PDF

Ozvěte se nám, uděláme vše pro to,
abychom vám vyhověli

Vedoucí výroby

Miloslav Barvík
milos@pekarstvikrizak.cz
+420 602 641 137

Obchodní zástupce

Luboš Tomšík
lubos@pekarstvikrizak.cz
+420 606 076 796

Obchodní zástupce

Tomáš Koráb
tomas@pekarstvikrizak.cz
+420 777 303 018

Zákazníci o nás říkají…

V našom regióne ste najväčšími expertmi na burgery. Ceníme si, že ste vždy ústretoví k našim požiadavkám a myšlienkam. Navyše, z celej vašej firmy vyžaruje rodinná atmosféra. Coolňa bulka, ktorú ste pre nás vytvorili, je nadýchaná, vláčna, voňavá a skvelo chutí aj bez náplne.

— Coolňa Burger&Hotdogs

S vaším pečivom sme mali už výborné predchádzajúce skúsenosti, preto sme sa rozhodli zveriť vám tiež výrobu pečiva podľa nášho receptu. Páči sa nám kvalita, osobný prístup.

— Būcheck

Díky vaší spolupráci můžeme klientům nabídnout kvalitu a vynikající chuť vašich produktů. Pro nás jako majitele byla spolupráce sázka na jistotu, rychlost dodání a spolehlivost jasnou volbou. Komunikaci a vyřizování objednávek si také velmi chválíme. Vaše pečivo vyniká čerstvostí, chutí a množstvím nabízených produktů. Bunska má požadovaný tvar i velikost a její zlatavá barva dodá na prvním dojmu, když se objeví zákazníkům na stole. Chuť je neméně výborná.

— Silvie Hlaváčová, Sousedi cafe & wine Pavlov

Více recenzí zákazníkůTaké umíme